Setti sisältää:
Mild Cleansing Milk 50 ml
Refreshing Skin Lotion 50 ml
Hyper Sensitive Restructuring Concentrate 15 ml
Anti-Redness Calming Cream 15 ml
CC-Cream Anti-Redness 15 ml BIODROGA MD CLEANSING Mild Cleansing Milk on tehokkaan ihonhoitorutiinin ensimmäinen vaihe.
Puhdistusmaito sisältää granaattiomenauutetta, jolla on antioksidanttinen ja ihoa suojaava vaikutus. Aloe vera kosteuttaa ja aprikoosinsiemenöljy hoitaa ihoa kun taas mangonsiemenöljy antaa iholle tärkeitä lipidejä. Ihosta tulee silkinsileä ja se saa ihanteellisen hydrolipiditasapainon.
MD CLEANSING Refreshing Skin Lotion raikastaa ihon kuivattamatta sitä. Granaattiomenauute antioksidanttisine ominaisuuksineen suojaa ihoa. Aloe vera takaa hyvän kosteutuksen. Poistaa kaikki aiemmin käytetyn puhdistustuotteen jäämät.
HYPER SENSITIVE Restructuring Concentrate on erityinen ihonhoitoseerumi erittäin herkälle iholle ja ärtyneelle iholle. Tässä tiivisteessä ei ole hajusteita, väri- eikä säilöntäaineita. Erittäin iho-ystävällinen. Ainutlaatuinen uudistava tiiviste takaa vastustuskykyisen, vahvistuneen, tasaisen ja kosteutetun ihon. ANTI-REDNESS CALMING CREME -voiteella on rauhoittavia ja ihoa vahvistavia ominaisuuksia. Se vaalentaa punoitusta ja supistaa kapillaareja. Säännöllisesti käytettynä voide pienentää ja vaalentaa punoittavia alueita.
BIODROGA MD Even & Perfect CC Cream SPF 20 Color Correction, vihertävänsävyinen voide muuttuu kevyeksi meikkivoiteeksi, kun se levitetään iholle ja se muuntuu jokaiselle iholle sopivan sävyiseksi. Erityisen hyvin meikki sopii neutraloimaan punoittavaa ihoa. Voide antaa iholle suojakertoimen 20 haitallisia UV-säteitä vastaan. | | 
Hinta: 33.85 € 39.80 € Tuotekoodi: 104299 Varastossa: 2
|